header-logo.svg
Villakiralık
Villa Kiralik Ödeme Yöntemleri ve Banka Hesapları

Ödeme Yöntemleri ve Kurumsal Hesap Bilgilerimiz

ÖDEMELERİNİZİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

Şirketimize ait Villakiralik.com web sitesi üzerinden oluşturduğunuz rezervasyonların onaylanması için kiralama bedelinin tamamını yada ön ödeme tutarını tarafımıza kredi kartı, Banka EFT yada Havale veya Western Union yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Nasıl Ödeme yapılır?

Tarafınızdan yapılan villa kiralama işlemi sonrasında tarafınıza gönderilen konfirme mailinde kredi kartınızla ödeme yapabilmeniz için oluşturulmuş linki kolaylıkla bulabilirsiniz. Söz konusu linke  tıklayarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödeme işlemlerinizde 3d güvenlikli işlem yapılmaktadır ve kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan hiçbir şekilde saklanmamaktadır. İşleminizi gerçekleştirirken kart bilgilerinizi girmeniz durumunda kartınızın ait olduğu bankaya bağlı olarak varsa taksit seçeneklerimiz ekraninizda belirecektir. Taksit seçeneklerinde villa kiralama bedeliniz, çalışmış olduğunuz bankanın belirlediği şartlara göre, faiz uygulanabilmekte ya da uygulanmamaktadır. Tek çekim  yapmış olduğunuz işlemlerde ise herhangi bir faiz uygulaması gerçekleşmeyecektir.

Banka Havalesi ile Ödeme yöntemi;

Tarafınızdan yapılan villa kiralama işlemi sonrasında banka havalesi işlemini şeçmenizden hemen sonra aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz. Ödeme yapmanıza mütaakip Türk Lirası ödemeleri gün içerisinde hesabımıza geçmekte ve hemen sonrasında tarafınıza ‘’ kesinleşmiş rezervasyon formu ’’gönderilmektedir. Ödeme yaparken, kiralama işlemini  gerçekleştirdiğiniz villaya ait ismi veya  villa kodunu  açıklama bölümüne  eklemeyi lütfen unutmayınız. Ayrıca kiralama işlemine ait  ödemeyi farklı kişilere ait  banka hesapları üzerinden yapacaksanız  lütfen açıklama  bölümüne  adınızı  soyadınızı ve kiralama işleminizi gerçekleştireceğiniz villanın ismini veya kodunuz  yazmayı unutmayınız.

Kurumsal Şirket Ünvanı : FMS Emlak Turizm LTD. ŞTİ.

Vergi Dairesi: Kaş V.D.

Vergi Kimlik Numarası: 3881465435

Ziraat Bankası
Antalya / Kalkan Şubesi

TR 3600 0100 1950 9618 0085 5001 Türk Lirası
TR 0900 0100 1950 9618 0085 5002 Euro
TR 7900 0100 1950 9618 0085 5003 Sterlin


Fırsatlarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Email abonelerimize çok sıkıcı olmadan yaklaşan indirimli kiralık villa fırsatlarını duyurmaya özen gösteriyoruz.
Abone Formu