Alfa Digital Reklamcılık A.Ş.
Villa Kiralık

Hakkımızda

Ilkelerimiz

Villakiralık, Türkiyenin en çok tercih edilen kıyı bölgelerinde birebir yerinde incelediği yazlıkları misafirlerimizin beğenisine sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz daima misafir memnuniyeti olmakla beraber uzun yıllar sürdürebileceğimiz dostluklar kurmaktır. Güven ve tecrübeye dayalı ev sahibi - misafir ilişkisini üst düzeyde tutarak portföyümüzü daima kaliteli ürünlerle geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleme için çaba sarfediyoruz.

Hedeflerimiz

Şirketimizin öncelikli vizyonu, portföyünü genişletmek amacı ile henüz keşfedilmemiş bölgelerde, doğal hayatın içerisinde huzurla tatilinizi geçirebileceğiniz tatil evlerini bünyemize katmaktır. Her ne kadar klasik şehir hayatına adapte olmuş misafirlerimiz tarafından tercih ediliyor olsakta farklı alternatif arayışında olan tatilciler içinde yüksek bir dağ eteğinde, köy ortamında ya da gün boyu dalga seslerini dinleyebileceğiniz ıssız bir deniz kenarında konaklama seçenekleri ile karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.


Kurumsal Bilgiler

  • Şirket Unvanı: Alfa Digital Reklamcılık A.Ş.
  • Adres: Barbaros Mah. Çiğdem Sk. Ağaoğlu My Office Kat 4 Ataşehir/İstanbul
  • TÜRSAB No: 6426
  • Mersis: 0071086638000001
  • Firmamız; 1277476 sicil numarası ile Istanbul Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı bir Anonim Sirkettir
Villa Kirala

Hikayemiz

İlk olarak 2006 yılında Villa Kiralama sektörüne adım atarak başladığımız yolculuğumuzu, 2020 yılında Api Group Insaat Turizm Limited Sirketi çatısı altında kurumsal bir yapıya dönüştürerek https://www.villakiralik.com web sitesi ile hizmetinizdeyiz. 15 yıllık tecrübe ile elde ettiğimiz birikimlerimiz neticesinde misafirlerimizin ne istediğini düşünerek bu yönde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

En çok tercih edilen villa kiralama bölgeleri olan Kaş, Kalkan, Fethiye bölgelerinin merkezinde bulunan şirketimiz portföyündeki villaları birebir yerinde inceleyerek misafirlerimiz için en uygun yazlıkları tercih etmektedir. Firma olarak kesin ve katiyetle vazgeçilmez prensibimiz, mutlak misafir memnuniyetini elde etmek, misafirlerimize kendi ev huzurunu, hayallerindeki konforlu ve lüks tatil anlayışı ile birleştirerek yaşatmaktır. Web sitemizde bulunan villalarımızın tamamı özel yüzme havuzuna sahiptir ve hijyen konusuna en üst düzeyde önem gösterilmektedir.

Yaşayacağınız herhangi bir soruna çözüm üretilmesi noktasında yerel ekibimiz sizi asla yalnız bırakmayarak birebir hizmet verecektir. Misafirlerimizi yalnızca kazanç elde edebileceğimiz bir kaynak olarak görmekten ziyade tanışıp sohbet edebileceğimiz dostlar olarak görmeyi tercih ediyoruz. Kiralık Villada Tatil turizmi ülkemizde son dönemde popüler olmaya başlıyor olsada 15 yıldan bugüne yerli ve yabancı sayısız misafirimizi konuk ederek keyifli tatil geçirmelerini sağlamaya özen gösterdik. Şunu net olarak biliyoruz ki bizi tercih eden misafirlerimiz daima çevresine yaşadığı deneyimleri tavsiye ederek kalitemizin hızla büyümesindeki en büyük etkendir.

Şirketimiz vergi dairesi mükellefi ve ticaret sanayi odasına kayıtlıdır. Aynı zamanda Türkiye Ticaret Bakanlığı E-ticaret platformuna kayıtlıdır.

Şirketimizin Ticaret Bakanlığı ETBİS kaydımızı incelemek için tıklayın.

Bilgilendirme

icon

Rezervasyon ve Ödeme koşulları

Rezervasyon yapma ve rezervasyon iptali hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

icon

Güvenilir Villa Kiralama

Şirketimiz 2012 yılından bu yana TÜRSAB A sınıfı belge ile yasa ve mevzuatlara uygun kiralama hizmeti sunmaktadir. Detaylı bilgi için tıklayın.

icon

Sık Sorulan Sorular

Villa kiralama nedir? Tatile giderken nasıl hazırlanmam gerekli? Sistemin işleyişi gibi konularda sık sorulan soruları incelemek için tıklayın.

image

Güvenilir
Villa Kiralama

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) A Sınıfı acenta olarak hizmet veriyoruz.

icon
118
Aileyi Misafir Ettik
icon
2014
9 Yıldır Kesintisiz Hizmet
icon
0
Gerçek Misafir Yorum

Ekibimiz

Ilkay Simsek

Ilkay Simsek

Satis Danismani