Hakkımızda

İlk olarak 2006 yılında Villa Kiralama sektörüne adım atarak başladığımız yolculuğumuzu, 2020 yılında FMS Emlak Turizm Ltd. Şti. çatısı altında kurumsal bir yapıya dönüştürerek VillaKiralık.com web sitesi ile hizmetinizdeyiz. 15 yıllık tecrübe ile elde ettiğimiz birikimlerimiz neticesinde misafirlerimizin ne istediğini düşünerek bu yönde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

En çok tercih edilen villa kiralama bölgeleri olan Kaş, Kalkan, Fethiye bölgelerinin merkezinde bulunan şirketimiz portföyündeki villaları birebir yerinde inceleyerek misafirlerimiz için en uygun yazlıkları tercih etmektedir. Firma olarak kesin ve katiyetle vazgeçilmez prensibimiz, mutlak misafir memnuniyetini elde etmek, misafirlerimize kendi ev huzurunu, hayallerindeki konforlu ve lüks tatil anlayışı ile birleştirerek yaşatmaktır. Web sitemizde bulunan villalarımızın tamamı özel yüzme havuzuna sahiptir ve hijyen konusuna en üst düzeyde önem gösterilmektedir.

Yaşayacağınız herhangi bir soruna çözüm üretilmesi noktasında yerel ekibimiz sizi asla yalnız bırakmayarak birebir hizmet verecektir. Misafirlerimizi yalnızca kazanç elde edebileceğimiz bir kaynak olarak görmekten ziyade tanışıp sohbet edebileceğimiz dostlar olarak görmeyi tercih ediyoruz. Kiralık Villada Tatil turizmi ülkemizde son dönemde popüler olmaya başlıyor olsada 15 yıldan bugüne yerli ve yabancı sayısız misafirimizi konuk ederek keyifli tatil geçirmelerini sağlamaya özen gösterdik. Şunu net olarak biliyoruz ki bizi tercih eden misafirlerimiz daima çevresine yaşadığı deneyimleri tavsiye ederek kalitemizin hızla büyümesindeki en büyük etkendir.

Şirketimiz Antalya Kaş vergi dairesi mükellefi ve Kumluca Ticaret ve Sanayi odasına kayıtlıdır. Aynı zamanda Türkiye Ticaret Bakanlığı E-ticaret platformuna kayıtlıdır. ETBİS kaydımızı incelemek için tıklayın.

Kurumsal Bilgilerimiz

FMS Emlak Turizm İnşaat Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Kaş V.S.
Vergi Kimlik Numarası: 3881465435
Tescilli Markamız: Villa Kiralık - Güvenli Tatil

MİSYONUMUZ

Villa Kiralık, Türkiyenin en çok tercih edilen kıyı bölgelerinde birebir yerinde incelediği yazlıkları misafirlerimizin beğenisine sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz daima misafir memnuniyeti olmakla beraber uzun yıllar sürdürebileceğimiz dostluklar kurmaktır. Güven ve tecrübeye dayalı ev sahibi - misafir ilişkisini üst düzeyde tutarak portföyümüzü daima kaliteli ürünlerle geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleme için çaba sarf ediyoruz..

VİZYONUMUZ

Şirketimizin öncelikli vizyonu, portföyünü genişletmek amacı ile henüz keşfedilmemiş bölgelerde, doğal hayatın içerisinde huzurla tatilinizi geçirebileceğiniz tatil evlerini bünyemize katmaktır. Her ne kadar klasik şehir hayatına adapte olmuş misafirlerimiz tarafından tercih ediliyor olsakta farklı alternatif arayışında olan tatilciler içinde yüksek bir dağ eteğinde, köy ortamında ya da gün boyu dalga seslerini dinleyebileceğiniz ıssız bir deniz kenarında konaklama seçenekleri ile karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.

UYGUNLUK TAKVİMİ