header-logo.svg
Villakiralık
Hakkımızda

Hakkımızda

image

Beğendiğiniz Villaları Seçin

Arama yaparak yüzlerce villa arasından beğendiklerinizi seçerek işe başlayabilirsiniz.

image

Ön Rezervasyon Talebi Gönderin.

Villa sayfasından tarih aralığınızı girerek ön rezervasyon talebinizi bize gönderebilirsiniz.

image

Hızlıca Sizi Bilgilendirelim

Seçtiğiniz villalar arasından sizinle iletişime geçerek en uygun olanı belirleyip rezervasyonu oluşturalım.

Ofis 1

Hikayemiz

İlk olarak 2006 yılında Villa Kiralama sektörüne adım atarak başladığımız yolculuğumuzu, 2020 yılında FMS Emlak Turizm Ltd. Şti. çatısı altında kurumsal bir yapıya dönüştürerek https://www.villakiralik.com web sitesi ile hizmetinizdeyiz. 15 yıllık tecrübe ile elde ettiğimiz birikimlerimiz neticesinde misafirlerimizin ne istediğini düşünerek bu yönde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

En çok tercih edilen villa kiralama bölgeleri olan Kaş, Kalkan, Fethiye bölgelerinin merkezinde bulunan şirketimiz portföyündeki villaları birebir yerinde inceleyerek misafirlerimiz için en uygun yazlıkları tercih etmektedir. Firma olarak kesin ve katiyetle vazgeçilmez prensibimiz, mutlak misafir memnuniyetini elde etmek, misafirlerimize kendi ev huzurunu, hayallerindeki konforlu ve lüks tatil anlayışı ile birleştirerek yaşatmaktır. Web sitemizde bulunan villalarımızın tamamı özel yüzme havuzuna sahiptir ve hijyen konusuna en üst düzeyde önem gösterilmektedir.

Yaşayacağınız herhangi bir soruna çözüm üretilmesi noktasında yerel ekibimiz sizi asla yalnız bırakmayarak birebir hizmet verecektir. Misafirlerimizi yalnızca kazanç elde edebileceğimiz bir kaynak olarak görmekten ziyade tanışıp sohbet edebileceğimiz dostlar olarak görmeyi tercih ediyoruz. Kiralık Villada Tatil turizmi ülkemizde son dönemde popüler olmaya başlıyor olsada 15 yıldan bugüne yerli ve yabancı sayısız misafirimizi konuk ederek keyifli tatil geçirmelerini sağlamaya özen gösterdik. Şunu net olarak biliyoruz ki bizi tercih eden misafirlerimiz daima çevresine yaşadığı deneyimleri tavsiye ederek kalitemizin hızla büyümesindeki en büyük etkendir.

Şirketimiz vergi dairesi mükellefi ve ticaret sanayi odasına kayıtlıdır. Aynı zamanda Türkiye Ticaret Bakanlığı E-ticaret platformuna kayıtlıdır.

Şirketimizin Ticaret Bakanlığı ETBİS kaydımızı incelemek için tıklayın.

Kurumsal Bilgiler

  • FMS Emlak Turizm İnşaat Ltd. Şti.
  • Vergi Dairesi: Kaş V.D.
  • Vergi Kimlik Numarası: 3881465435
  • Tescilli Markamız: Villakiralık - Guvenli Tatil

Ilkelerimiz

Villakiralık, Türkiyenin en çok tercih edilen kıyı bölgelerinde birebir yerinde incelediği yazlıkları misafirlerimizin beğenisine sunmaktadır. Öncelikli hedefimiz daima misafir memnuniyeti olmakla beraber uzun yıllar sürdürebileceğimiz dostluklar kurmaktır. Güven ve tecrübeye dayalı ev sahibi - misafir ilişkisini üst düzeyde tutarak portföyümüzü daima kaliteli ürünlerle geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleme için çaba sarfediyoruz.

Hedeflerimiz

Şirketimizin öncelikli vizyonu, portföyünü genişletmek amacı ile henüz keşfedilmemiş bölgelerde, doğal hayatın içerisinde huzurla tatilinizi geçirebileceğiniz tatil evlerini bünyemize katmaktır. Her ne kadar klasik şehir hayatına adapte olmuş misafirlerimiz tarafından tercih ediliyor olsakta farklı alternatif arayışında olan tatilciler içinde yüksek bir dağ eteğinde, köy ortamında ya da gün boyu dalga seslerini dinleyebileceğiniz ıssız bir deniz kenarında konaklama seçenekleri ile karşınıza çıkmayı hedefliyoruz.

Ofis 1
118
Aileyi Misafir Ettik
2014
9 Yıldır Kesintisiz Hizmet
12
Taksite Kadar Ödeme
22
Gerçek Misafir Yorumu

Ekibimiz

Ilkay Simsek
Satis Danismani

Fırsatlarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Email abonelerimize çok sıkıcı olmadan yaklaşan indirimli kiralık villa fırsatlarını duyurmaya özen gösteriyoruz.
Abone Formu