Alfa Digital Reklamcılık A.Ş.
Villa Kiralık

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

NASIL REZARVASYON YAPABİLİRİM?

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasında yer alan REZERVASYON YAP sekmesinden MÜSAİTLİK DURUMU butonuna tıklayarak villanın müsaitliğini kontrol edebilir, konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının müsait olması durumunda minimum 5 veya 7 gece (seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra açılan pencerede yer alan konaklayacak kişi sayısı (yetişkin ve çocuk olarak) seçilir.

Sonrasında kiralamak istediğiniz villanın konaklama yapacağınız tarih aralığındaki fiyatını ve ön ödeme olarak ödenmesi gereken depozito tutarını (toplam tutarın %35’u) görebilirsiniz.

Yeşil renkteki REZERVASYON YAP sekmesine tıkladığınızda karşınıza çıkan rezervasyon sayfasında yer alan bilgiler doldurularak ön rezervasyon talebiniz tarafımıza iletilir. Satış ekibimiz gönderdiğiniz talebi inceledikten sonra hemen sizlere iletişime geçerek (telefon, sms ve mail yoluyla) ön rezervasyon talebinizin onaylanabilmesi için gerekli ödeme evraklarını tarafınıza iletir.

Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecektir.

KAÇ KİŞİ KONAKLAYABİLİYORUZ?

Web sayfamızda bulunan villalarımıza ait detay sayfalarında ve villa listeleme sayfalarında, villalarda konaklayabilecek kişi kapasiteleri ve yatak odası sayıları belirtilmektedir.

YEMEK SERVİSİ HİZMETİNİZ VAR MI?

Yemek servisi hizmetimiz bulunmamaktadır. Villalarımıza ait mutfaklarda kendi yemeklerinizi pişirebilir, kendi ellerinizle güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Özel barbekü hizmeti talep etmeniz durumunda, anlaşmalı olduğumuz özel şeflerden bu hizmeti ücret karşılığında alabilirsiniz. Ücret ve hizmet detayları ile ilgili bizleri arayabilirsiniz.

ÜCRETE NELER DAHİL?

Elektrik, su, tüp gaz kullanımı, havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığında verilmektedir.

REZERVASYON EVRAKLARINI NE ZAMAN ALABİLİRİM?

Toplam kiralama bedelinin %35'lik kısmının ödenmesine istinaden rezervasyon onayınız, sözleşme ve ödeme bilgileriniz rezervasyon formunda belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.

BELİRTİLEN FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARMI?

Web sayfamızda veya sosyal mecralarda paylaştığımız fiyatlar villanın toplam fiyatıdır. Kişi başı fiyat uygulamamız bulunmamaktadır. (Örnek: 4 kişi konaklama kapasitesine sahip bir villada 2 kişi de kalsa 4 kişi de kalsa villanın fiyatı aynıdır.)

ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR?

Rezervasyon formunun oluşturulmasının ardından ilk etapta, konaklama yapacağınız tarih aralığındaki villanın toplam kiralama bedelinin %35 lik kısmının ödenmesi gerekmektedir. Bu tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarakta verilmekte ayrıca tarafınıza ulaşan ön rezervasyon bilgilerinizde de yer almaktadır. %35'lik depozito ödemesini tarafınıza mail ile göndereceğimiz ödeme linki üzerinden güvenli bir şekilde (3d secure ile) kredi kartınız ile ya da firma hesap numaramıza yapacağınız havale/eft (western union) ödemesi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kalan %65'lik tutar ise villaya giriş esnasında nakit olarak ödenecektir.

VİLLALARIN DENİZE MESAFELERİ NEDİR?

Web sayfamızda bulunan villaların denize olan mesafeleri villalara ait detay sayfalarında belirtilmektedir. Ayrıca villaların markete, restauranta ve kent merkezine olan mesafelerini de içeren bilgilere yine bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

KALKAN'A ULAŞIM SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Kalkandaki Kiralık Villalar

İstanbul'a 840 km.

Ankara'ya 660 km.

Antalya'ya 200 km.

Fethiye'ye 80 km. 

Kaş'a 25 km. Mesafededir.

İstanbul ve Ankara'dan Ulaşım

Kara yoluyla

Kalkandaki Kiralık Villa ve Apartlara ulaşım için Antalya üzerinden Kemer, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş güzergahı kullanılmalıdır. Ayrıca 80 km’lik bir mesafede olan Fethiye üzerinden de Kalkan'a kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin birçok yerinden Kalkan'a otobüs seferi yapılmaktadır. Kalkan otobüslerinin bulunamadığı durumlarda Kaş ve Fethiye otobüsleriyle önce bu merkezlere, ardından minibüslerle Kalkan'a ulaşılabilir.

Hava yoluyla

Kalkan'a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı'dır. Buradan kalkan Havaş servisleriyle önce Fethiye'ye, buradan kalkan minibüslerle Kalkan'a ulaşılabilir.

Dalaman Havalimanı’ndan Kalkan’a ulaşım için birkaç farklı alternatifiniz bulunuyor. Havaalanından transfer paylaşımı yapabileceğiniz gibi özel transferleri de tercih ederek doğrudan Kalkan’a gelebilirsiniz. Eğer diğer toplu taşıma seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız, Önce Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye Otogarı’na gelmeniz gerekiyor. Otogara geldikten sonra ise yolculuğunuz oldukça keyifli geçecek. Fethiye-Kaş arası seferler düzenleyen otobüslere binerek, yaklaşık 1,5 saat içinde kendinizi Kalkan’da bulacaksınız. Yemyeşil ormanların arasında ilerleyerek gideceğiniz bu 80 km’lik yol, daha tatiliniz başlamadan o havayı içinizde yaşatmaya başlayacak.