Antalya Ücretli Kamp Alanları

Antalya bölgesinde kamp yeri arayanlar için ideal tercihlerden biri de ücretli kamp alanlarıdır. Ücret kısmı birçok kişi tarafından ilk kriter olarak değerlendirilmektedir. Ancak daha iyi kamp deneyimi, daha keyifli bir kamp süreci geçirmek adına Antalya ücretli kamp alanları da kişiler tarafından değerlendirilebilir. Buna göre Antalya'da tercih edeceğiniz birbirinden şık ve güzel ücretli kamp alanları mevcuttur. Gerek çadır gerekse de karavan ile birlikte çok keyifli bir kamp dönemi Antalya'da sizleri bekliyor! Kendinizi çok rahat hissedeceğiniz, arkadaşlarınızla birlikte çok keyifli zamanlar geçireceğiniz Antalya ücretli kamp alanları ile artık sizler de farklı ve güzel deneyimler kazanabilirsiniz. Bu yazımızda kampçıların tercih edeceği Antalya ücretli kamp alanlarını detaylı olarak vereceğiz.

Kaftan Karavan Ve Çadır Kamp Alanı

Antalya'nın ilçeleri arasında yer alan ve çok fazla kişi tarafından da beğenilerek tercih edilen Kemer'de bulunan bu kamp alanı eşsiz manzaralara sahiptir. Adeta bir cenneti andıran güzel görüntüleriyle ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatan Kaftan Karavan kamp alanına dışarıdan da çadır getirilebilir kamp alanı içerisinden de çadır kiralanabilir. Huzur ve sakinliğin adresi olan Kaftan Karavan kamp alanına Kemer merkez bölgesinden kalkan dolmuşlar ile gelebilirsiniz.

Kamp ücreti ise küçük çadır için 60 TL, büyük çadır için 100 TL'dir. Sahil kenarına konumlanan bu kamp alanında ateş yakmanız için alanlar, buzdolabı, karavan alanları, elektrik, duş, WC, kafe, restoran ve çadır kiralama imkanları mevcuttur. Çok daha keyifli bir kamp dönemi için sizler de Kemer bölgesinde yer alan bu kamp alanını tercih edebilirsiniz.

Adrasan Şekerbahçe Kamping

Antalya Kumluca bölgesinde yer alan Adrasan bölgesi, huzur ve sakinlik isteyen kişiler için en iyi tercihlerden biri olacaktır. Bu kamp bölgesinde çadırınızla ya da bölgedeki otellerde konaklamanız mümkündür. Her türlü hizmeti görebileceğiniz bu kamp alanında koylarda dolaşarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca sevenler için balık tutma alanları da mevcuttur. Kumluca merkez bölgesinden kalkan minibüsler ile Adrasan Şekerbahçe kamp alanına gelebilirsiniz. Çok güzel bir tatil deneyimi için en ideal yerlerden biridir.


Kendi çadırıyla gelenler için kamp ücreti 40 TL'dir. Çadır kiralama ücreti 20 TL, 2 kişilik ev çadır kiralama ücreti ise 150 TL'dir. Çekme karavan kişi başı 40 TL, motokaravan kişi başı ise 40 TL'dir.

Kamp içerisinde kişiler ortak bahçe alanlarını kullanabilir, TV alanlarında televizyon izleyebilir, bara katılarak eğlenceli vakitler geçirebilir ve restorana da katılabilirler. Sahile yürüme mesafesinde olan bu kamp alanı ziyaretçilerini fazlasıyla memnun edecek bir yapıya sahiptir.

Korsan Kamping

Antalya Kumluca bölgesinde yer alan bir başka kamp alanı ise Korsan Kamping alanıdır. Lykia yolu üzerinde bulunan bu kamp alanında ziyaretçiler ister çadırları ile isterse de bungalov evler içerisinde konaklayabilir. Su ve tuvalet gibi hizmetlerin de mevcut olduğu Korsan kamping alanında doğa ile iç içe olacak, manzaranın keyfini fazlasıyla çıkarabileceksiniz. Kumluca ilçesindeki minibüsler ile kamp alanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çadır konaklaması 50 TL, bungalov konaklaması ise 150 TL'dir. Ayrıca kamp alanında kafe, ücretsiz otopark, ateş alanları, duş ve WC mevcuttur. Çadır kiralayabileceğiniz bu alanda karavan alanlarından da yararlanabilirsiniz.

Kalkan Kamp Alanı

Kalkan Kamp alanı Kaş ile Kalkan yolu üzerinde yer almaktadır. Kaş'a 18 kilometre, Kalkan'a ise 2 kilometre uzaklıkta yer alan bu kamp alanına ulaşım için Kumluca-Fethiye otobüslerini kullanabilirsiniz. Deniz ile gökyüzünün buluştuğu manzarası ile fazlasıyla dikkat çeken bu kamp alanında doğal ortamın keyfini fazlasıyla çıkarabilirsiniz. Doğal ortamı ile karavan ve çadır konaklamaya uygun bir yapıda olan Kalkan Kamp alanı bölgesinde ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bütün yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınız bölgede yer alan restoran, kafe gibi alanlardan temin edilebilir.

Kamp ücreti 40 TL olan bu kamp alanında çadır kiralamak isteyenler ise 60 TL ödemek zorundadır. Sıcak su, WC, mutfak, çeşme, elektrik, buzdolabı ve otopark alanı gibi imkanlar da mevcuttur.

Bambus Motel Kamping

Antalya Lara bölgesinde bulunan Bambus Motel Kamping, şehir merkezine ortalama 9 kilometre mesafede yer almaktadır. Ulaşım için VML55A, VL13A, FL82 ve 800 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Falezlere olan yakınlığı ve eşsiz manzarası ile doğaseverleri fazlasıyla cezbeden bu kamp alanında ziyaretçilerin büyük çoğunluğu çadır ve karavanlar ile kamplarını yapmaktadır. İşletmenin kendi çadır ve karavanlarından da kiralayabilirsiniz kendi çadır ve karavanınızı da getirebilirsiniz. Tesis bünyesinde yer alan imkanlar doğrultusunda ihtiyacınız olan birçok şeyden yararlanabilirsiniz.

Çadır ile konaklama ücreti 60 TL, karavan ile konaklama ücreti ise 100 TL'dir. Kamp alanında çadır kiralama ücreti 80 TL, karavan kiralama ücreti ise 140 TL'dir. Bununla birlikte bu kamp alanında ateş yakma alanları mevcuttur. Ayrıca WC, su ve market gibi yerler de mevcuttur.

Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı

Antalya ile Kemer karayolu üzerinde 10. kilometre istikametinde bulunan Kargıcak Günübirlik Kamp Alanı, deniz kenarında kamp yapmak isteyenler için en ideal yerlerden biridir. Girişler ücrete tabidir. Piknik masaları ve mangal ocaklarının bulunduğu kamp alanında keyifli ve güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kamptaki tüm ihtiyaç ve alışverişleriniz için ise yol üzerinde yer alan marketleri tercih edebilirsiniz. Mavi ve temiz denizi, eşsiz manzarası ve refah alanları ile insanları büyüleyen kamp alanı özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra kamp alanı içerisinde küçük bir hayvanat bahçesi de yer almaktadır.

Kargıccak kamp alanında çadır ile konaklama ücreti 50 TL'dir. Kamp alanı içerisinde ateş yakabileceğiniz alanlar mevcuttur. Bununla birlikte duş, WC, denize girilebilir alanlar ve çeşme de mevcuttur. Çevrede marketler olsa da kamp alanına gelmeden önce şehir merkezinden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Sundance Kamping, Kemer

Kemer Tekirova bölgesi üzerindeki Likya Yolu üzerinde yer alan Sundance Kamp alanı, Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Antalya-Kemer istikametindeki otobüsler ile kamp alanına kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Sundance Kamp alanı güvenli yerde kamp deneyimi yaşamak isteyenler için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Bununla birlikte kamp alanına çadırlar kurabilir veya bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Karavan kampı bu kamp alanında çok uygun bir yöntem değildir. 

Kamp ücretini şu şekilde sıralamak gerekir:

 • Yaz dönemi bungalov evler 350 TL,
 • Ahşap Bungalov 580 TL,
 • Bahar dönemi küçük bungalov 300 TL,
 • Ahşap bungalov 480 TL, 
 • Kerpiç bungalov 480 TL,
 • Ağaç konaklar 300 TL,
 • Ağaç evler 215 TL,
 • Çadır konaklama 115 TL,
 • Kış dönemi küçük bungalov 210 TL,
 • Ahşap bungalov 350 TL,
 • Kerpiç bungalov 350 TL, 
 • Ağaç sobalı konaklar 200 TL,
 • Çadır Konaklama 210 TL

Kamp çevresinde restoran, sahil, festival çadırları, bar evleri, WC, duş, yürüyüş parkları, tekne turları, otopark, sıcak su, ateş yakılabilir alanlar ve marketler mevcuttur.

Sahil kenarına konumlanan bu kamp alanında sizler de çok eğlenceli zamanlar geçirerek güzel bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Josito Guesthouse Camping

Konyaaltı bölgesinde yer alan Geyikbayırı Mahallesinde yer alan Josito Kamp alanı, Antalya merkeze çok yakın olan kamp alanlarından biridir. 2 kilometre mesafedeki bu kamp alanına 521 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Büyüleyici ve güzel manzaralı ortamı ile ziyaretçilerini fazlasıyla cezbeden bu kamp alanında çadır kurabilir ya da bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Karavan ile kamp yapılmasına izin verilmeyen bu kamp alanında restoranlar ve mutfak alanları da mevcttur.

Bu kamp alanında bungalov 24 Euro, dağ evi 70 Euro, Konukevi oda 42 Euro, çadır konaklama 6,5 euro, çadır kiralama ise 4 euro'dur.

WC, sıcak su, çeşme, elektrik, duş, Wi Fi, otopark, market, kahvaltı servisi, çamaşır yıkama hizmeti, tırmanma ve yürüyüş parkurları gibi çeşitli alanlar da mevcuttur.

Kezban’s Guest House Kamp Alanı

Kezban's Guest House Kamp alanı, Geyikbayırı mahallesi Akdamlar Köyü mevkiinde yer alan kamp alanıdır. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre mesafede yer alan bu kamp alanında dağlık alanlar ve sıcak samimi ortamlar mevcuttur. Bungalov evlerde konaklamanız da mümkün olan bu kamp alanında çadır kampı da yapabilirsiniz. Bungalov evlerde kalan ziyaretçiler mutfak ve duş imkanarından da yararlanmaktadır.

Kamp olanakları arasında sıcak su, tuvalet ve duş alanları, WİFİ yer almaktadır. Bungalov evler 10 Euro, ahşap evler 30 Euro, çadır konaklama, 5 Euro, çadır kiralama hizmeti ise 3 Euro'dur. Kırsal alanda çok keyifli bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz bu kamp alanı sizler de arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Fıçıköy Kamping, Manavgat

Antalya Manavgat ilçesinde yer alan Fıçıköy kamp alanı, Antalya şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye'deki ilk fıçı köyü olma özelliği taşıyan bu alanda doğa ile iç içe kalabilir ve keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz. Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için en ideal kamp alanlarından biri olan Fıçıköy kamp alanında rafting yaparak keyifli zamanlar geçirmeniz mümkündür. Bunların yanı sıra fıçı evlerde kalabilirsiniz. Aktivitelerin tümünde yemek ve içecekler ücretsiz olup temel gereksinimlerin karşılanabileceği hizmetler de yer almaktadır.

Çadır konaklama ile kalma fiyatı 70 TL, karavan ile konaklama fiyatı ise 200 TL'dir. Ayrıca kamp alanında bungalov evler, çadır kiralama hizmeti, kafe, duş, market, restoran, ücretsiz otopark, WC, Wifi, ateş yakılabilecek alanlar, doğa sporları aktiviteleri gibi alanlar da mevcuttur.

Bellerofon Kamping, Kemer

Antalya Kemer ilçesindeki Ulupınar Köyü'nde yer alan Bellerefon Kamp alanı, Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Antalya-Kaş ve Antalya-Finike otobüsleri ile bu kamp alanına ulaşım mümkündür. Plajın yakınlarına doğru 6 kamp alanı mevcuttur. Bu sayede doğa ile iç içe bir alanda kamp deneyimi yaşamanız da mümkündür. Çadır ve karavanlar ile birlikte kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kahvaltı, otopark ve kablosuz internet de kamp olanakları arasında yer almaktadır.

Nisan - Mayıs - Ekim - Kasım döneminde karavan konaklama 275 TL, çadır konaklama ise 50 TL'dir. Haziran - Temmuz - Ağustos ve Eylül döneminde ise karavan konaklama 300 TL, çadır konaklama 50 TL'dir.

Kamp alanında ateş yakabileceğiniz alanlar mevcuttur. Bununla birlikte ortak kullanım mutfak alanları, elektrik, çadır servisleri, bungalov evler, market, duş ve mangal alanları, sıcak su, ücretsiz otopark, WC, kablosuz internet de mevcuttur.

Yıldırım Kamping, Kemer

Antalya Kemer ilçesi Tekirova Mahallesi'nde bulunan Yıldırım Kamp alanı şehir merkezine 20 kilometre mesafede yer almaktadır. Antalya - Kemer otobüsleri ile 515 ve TK51 numaralı otobüslerle de kamp alanına ulaşım sağlanabilir. Mavinin tadını derinden yaşamak isteyenler için bu kamp alanı değerlendirilebilir. Doğayla iç içe olması da yine bu kamp alanının tercih edilmesinde en önemli detaylardan biridir.

Kamp alanı içerisinde su, tuvalet, duş ve Wifi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bu kamp alanında çadır ile konaklama 50 TL, karavan ile konaklama ise 150 TL'dir. Ayrıca kamp alanında ortak mutfak kullanım alanı da mevcuttur. Restoran, soyunma kabini, bungalov, duş, market, sıcak su gibi hizmetlerden de fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Hala'nın Yeri Kamp alanı, Kumluca Yazır bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan kamp alanına Antalya-Kaş ve Antalya-Finike otobüsleri ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. Bu kamp alanında ziyaretçiler portakal ağaçlarının altında çadırlarını kurabilir, dilediği zamanlarda da denize girerek güzel vakitler geçirebilir. Sakin bir doğanın içerisinde kendisini bulacak olan kamp severlerin yeme ve içme gibi ihtiyaçlarını ise çevredeki işletmelerden temin etmesi mümkündür. Duş ve WC gibi alanlar da yine kamp alanındaki olanaklar arasında yer almaktadır.

Çadır konaklaması 80 TL olup bu ücrete kahvaltı ve akşam yemekleri de dahildir. Elektrik, duş, WC gibi alanlar da yine belirttiğimiz üzere kamp alanında mevcuttur.

Boğaz Otel Kamping

Antalya Manavgat bölgesinde yer alan Boğaz Otel Kamp alanı şehir merkezine ortalama 80 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Manavgat doğasını yakından görmek ve tatmak isteyenler için en ideal kamp alanlarından biri olan bu kamp alanına Alanya-Manavgat ve Manavgat Seyahat otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Karavan ve çadır kampı için ideal alanlardan biri olan Boğaz Otel kamp alanı içerisinde tesisin gelişmiş imkanlarından da yararlanmanız mümkündür. 

Çadır konaklaması 60 TL, karavan konaklaması ise 130 TL olan kamp alanında restoran, duş, WC, duş ve sıcak su gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz.

Doğa ile iç içe olmak isteyen kişilerin tercihlerinden biri kamp yapmaktır. Kamp yapmak insanları az da olsa iş ve eğitim hayatının o yoğun temposundan uzaklaşması için en ideal tercihlerden biridir. Buna göre kişiler yakınlarıyla, arkadaşlarıyla birlikte kamp yapmak istediklerinde Antalya ücretli kamp alanlarına da gelerek çeşitli kamp alanlarında çeşitli fırsatlardan yararlanabilir ve çok keyifli olacak şekilde kamp deneyimleri de yaşayabilir. Sizler de bahsettiğimiz bu kamp alanları içerisinde bütçenize uygun en iyi kamp alanlarını tercih ederek kamp deneyimini yaşayabilirsiniz. Hem daha uygun fiyatlı olacak şekilde kamp yapmanız hem de kamp yaparken eğleneceğiniz alanlar fazlasıyla mevcuttur.

İletişim
Beni Ara

UYGUNLUK TAKVİMİ